Održana 1. konstituirajuća sjednica Skupštine OK SMŽ

Konstituirajuća sjednica Skupštine Obrtničke komore Sisačko – moslavačke županije održana je 18. listopada 2022. godine. Tom prigodom verificirani su mandati 21 člana novog saziva Skupštine u mandatnom razdoblju 2022. – 2026. godina.

Sa 15 glasova ZA odlučeno da će  gospođa Ivanka Čačić vlasnica salona za uljepšavanje „Viktorija“ u četverogodišnjem mandatnom razdoblju obnašati dužnost predsjednice OK SMŽ. Protukandidat, gospodin Stjepan Panežić iz Petrinje osvojio je 5 glasova članova Skupštine.

Za potpredsjednike Komore izabrani su Željko Pugelnik (predsjednik UO Novska), Tomislav Marmilić (predsjednik UO Kutina), te Darko Klobučar (predsjednik UO Sisak) .

Na konstituirajućoj sjednici verificirani su mandati članova tijela Komore za mandatno razdoblje 2022. – 2026. godina:

• Upravnog odbora Obrtničke komore Sisačko – moslavačke županije:

Darko Klobučar (UO Sisak), Ivan Miličić (UO Sisak), Tomislav Marmilić (UO Kutina), Snježana Prpić(UO Petrinja, Glina i Topusko) i Željko Pugelnik (UO Novska).

• Skupštine Obrtničke komore Sisačko – moslavačke županije:

Renata Milošić, Nenad Vorkapić, Željko Novosel ,Želimir Krmpotić, Boris Rešković (UO Petrinja, Glina i Topusko), Mario Šarec, Zoran Ciglar, Ivan Miličičić, Ivančica Batinjan, Dino Bečirević, Robert Borić, Josip Lipovac, Katarina Matijević (UO Sisak), Sanja Erdelji Oršić, Ivica Grdić, Boris Bingula, Jadranko Pomahač, Đurđa Trtanj (UO Kutina), Mario Baković, Zoran Savić, Miroslav Puškaš    (UO Novska).

• članovi Nadzornog odbora Obrtničke komore Sisačko – moslavačke županije:

Davorka Šušnjić (UO Petrinja), Mario Baković (UO Novska) i Tihana Vugić ( UO Sisak).

–    predstavnici OK SMŽ za članove Skupštine HOK-a – Adolf Cvanciger (UO Sisak) i Tomislav Marmilić (UO Kutina).

Predsjednica Čačić obraćajući se članovima Skupštine zahvalila se na iskazanom povjerenju, te ukratko naznačila smjernice rada Komore u novom četverogodišnjem mandatu.