Krojačice sekcije krojača UO Sisak besplatno sašile posteljine za sisačku bolnicu

Osam krojačica Sekcije krojačica sisačkog Udruženja obrtnika sašilo je u humanitarnoj akciji za pomoć Općoj bolnici dr. Ive Pedišića stotinu kompleta posteljine – plahte, navlake i jastučnice.U toj humanitarnoj akciji sudjelovala je i županijska Obrtnička komora.Akciju su novčano pomogle općine Lekenik i Sunja pa je za 18.790 kuna kupljen materijal, a krojačice su darovale nekoliko stotina radnih sati za izradu posteljine.

Prilikom primopredaje donacije u petak krojačicama koje vodila predsjednica sisačkog Udruženja obrtnika Ivanka Čačić zahvalio je na humanitarnoj akciji ravnatelj sisačke Opće bolnice dr. Tomislav Dujmenović.