Za djelatnike OK Zagreb, OK Sisak i OK KZŽ u Zaboku održana edukacija „Izrada poslovnog plana za obrtnike“ i „Informacijski sustav AIDA 2“

Za djelatnike OK Zagreb, OK Sisačko-moslavačke županije, OK Krapinsko-zagorske županije, te pripadajuća udruženja obrtnika u prostorijama Udruženja obrtnika grada Zaboka održana je edukacija na teme programska aplikacija „AIDA 2“ i „Izrada poslovnog plana za obrtnike“. Predavači su bili g. Kristijan Pušec djelatnik službe za informacijski sustav i gđa. Đurđica Mostarčić iz HOK-a. Edukaciji su prisustvovali djelatnici OK Sisak te udruženja obrtnika Kutina i Novska.