Branko Majić – dobitnik priznanja Ceha ugostitelja Hrvatske obrtničke komore

Na nedavno održanom 30. Kongresu ugositelja i turističkih djelatnika u Šibeniku na prijedlog Udruženja obrtnika Kutina i obrtničke komore Sisačko-moslavačke županije, nagradu za dugogodišnji rad i doprinos ugostiteljskoj struci dobio je ugledni kutinski ugostitelj Branko Majić. Gospodin Majić rođen je 11.03.1958. godine u Kutini. Osnovnu i srednju školu završio je u Kutini. 1981. godine postaje obrtnik i bavi se autoprijevozničkom djelatnošću. 1996. godine proširio je djelatnost obrta na ugostiteljsku djelatnost kojom se bavi i danas. Vlasnik je restorana i hostela „Dunja“ u Kutini gdje je stekao veliki ugled zahvaljujući visokoj razini usluga posluživanja hrane i smještaja gostiju. Redovito prima naučnike na stručnu praksu za zanimanje – kuhar.

Aktivan je član Udruženja obrtnika Kutina na čiji prijedlog je 2000. godine primio priznanje za organizacijski rad, a 2016. godine priznanje za životno djelo. Član je Upravnog odbora UO Kutina u 2 mandata, član Skupštine UO Kutina u 3 mandata. Član je Upravnog odbora OK SMŽ i aktualni predsjednik Ceha ugostitelja OK SMŽ. U ovom mandatu član je Ceha ugostitelja Hrvatske obrtničke