Obrtnički sajam i obrtnički gastro show

Poštovani obrtnici,

Udruženje obrtnika Sisak u suradnji s Obrtničkom komorom Sisačko-moslavačke županije i Društvom obrtnika Sisak u sklopu manifestacije promocije Monografije “180 godina organiziranog obrtništva u Sisku” priprema  veliki Obrtnički gastro show  i Obrtnički sajam, 21. travnja 2018. godine na Pješačkoj zoni grada Siska, od 9-17 sati. Očekuje se veliki broj posjetitelja ,članova Udruženja obrtnika iz cijele Hrvatske koji će  našim obrtnicima i sugrađanima dočarati okuse i mirise autohtonih delicija svoga zavičaja. Svaki obrtnik Udruženja obrtnika Sisak ima priliku prezentirati svoje proizvode i usluge na Obrtničkom sajmu, pa ukoliko ste zaineteresirani za izlaganje, javite se u tajništvo Udruženja obrtnika Sisak, i mi ćemo rado za Vas organizirati mjesto na kojem ćete moći predstaviti svojih ruku djelo. Također pozivamo sve sugrađane, da svojim pisustvom uveličaju ovu manifestaciju,  vrlo bitnu, kako za obrtnike tako i za stanovništvo  grada Siska . Veselimo se Vašem dolasku.

NST-banner-4-page-0011-212x300